E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tė paktėn 89 persona e humbėn jetėn si pasojė e zjarrit nė njė spital nė Kulkuta

Publikuar: 09.12.2011 | 18:37
Lexuar: 964 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime