E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ngjashmėria me 11 shtatorin, debate pėr kullat nė Seul

Publikuar: 10.12.2011 | 16:32
Lexuar: 4601 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
besmir (19/04/2013 08:40:01) do kalojme nga njera kulle te kulla tjeter...hahahah

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime