E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bukuroshja e bere e famshme ne serialin televiziv “Friends”, e cila aktualisht është në lidhje me Justin Theroux ka mposhtur në konkurrencë edhe Marilyn Monroe dhe ikonën e popit Madonna, si dhe Angelina Jolie, që i ‘rrëmbeu’ Brad Pitt, për t`u shpallur femra më "hot".
Jennifer Aniston femra VIP me seksi e historiseMenshealth.com. ka shpallur femren me seksi te te gjitha koherave ne baze te nje sondazhi te bere: ajo eshte aktorja Jennifer Aniston.

Bukuroshja e bere e famshme ne serialin televiziv “Friends”, e cila aktualisht është në lidhje me Justin Theroux ka mposhtur në konkurrencë edhe Marilyn Monroe dhe ikonën e popit Madonna, si dhe Angelina Jolie, që i ‘rrëmbeu’ Brad Pitt, për t`u shpallur femra më "hot".

Top 10 e femrave seksi sipas Menshealth.com:

1. Jennifer Aniston
2. Raquel Welch
3. Marilyn Monroe
4. Britney Spears
5. Madonna
6. Ursula Andress
7. Bettie Page
8. Pamela Anderson
9. Jane Fonda
10. Angelina Jolie
Jennifer Aniston femra VIP me seksi e historise
Jennifer Aniston femra VIP me seksi e historise

Publikuar: 10.12.2011 | 16:04
Lexuar: 2184 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime