E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Udhëheqësia e USHT-së të gjithëve ua uron përvjetorin e themelimit të Universitetit.
USHT-ja feston 17 vjetorin e themelimit, në mesditë Akademi solemne

Universiteti Shtetëror i Tetovës e njofton stafin akademik, profesorët, të punësuarit tjerë dhe studentët se më 17.12.2011 (e Shtunë) me rastin 17 vjetorit të themelimit të Universitetit, në Qendrën për kulturë në Tetovë ora 13.00 do të organizohet Akademi solemne.

Me këtë rast njoftohen studentët e studimeve të magjistraturës se këtë ditë nuk do të mbahen ligjërata.

Udhëheqësia e USHT-së të gjithëve ua uron përvjetorin e themelimit të Universitetit.

Pjesëmarrja Juaj në Akademinë solemne e nderon këtë ditë të shënuar të Universitetit tonë.

Publikuar: 16.12.2011 | 17:54
Lexuar: 2215 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime