E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pamela  nuk plaket kurrė

Publikuar: 18.12.2011 | 15:28
Lexuar: 2212 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
aha (18/12/2011 18:59:42) hahahaahaha
blerim (22/02/2014 14:31:04) heheh kamerat nuk plaken se pamela po sijo

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime