E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Florentino: Reali superior ndaj Barcės

Publikuar: 19.12.2011 | 19:57
Lexuar: 1010 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Galo (20/12/2011 08:46:20) A endera sheh ky njeri,humben ne teren te vet kunder Barces me Rezultat 1:3 dhe thot se na jemi superior ndaj Barce HAHAHAA
Mendoj se Vetem nje njeri HABDAL e thote kete gje.
Asterix (20/12/2011 11:29:51) Jo jo endra nuk sheh fare o Galoooo, po e sheh Tabelen e Spanjes, ku Reali eshte siper Barcelones dhe referohet ne rezultatin me Sevillen ku barcelona barazon ndersa reali e shkateroi me 2:6. ka ende loja per tu luajtur dhe Championi nuk behet vetem me lojat mes vete barca-Real, po duhet me e shtrengu b---n dhe me luajt edhe kunder Getafes, sevilles .... tungiii

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime