E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këngëtarja shtoi se i ishte kthyer ashtu siç e meritonte ky person duke e sharë me zhargonin e Barbadosit, vendlindjes së saj.
Rihanna, sherr në një hotel të Lisbonës
Rihanna ka qenë viktimë e fyerjeve raciste në një hotel të Lisbonës në Portugali dhe është përfshirë në një debat të ashpër me personin që e sulmoi verbalisht.

Sipas vetë këngëtares 23-vjeçare, burri i kishte quajtur femrat me ngjyrë “bushtra”.

“Ai person ishte njeriu më racist në botë. Më tha se femrat me ngjyrë ishin të gjitha bushtra”, shkroi Rihanna në Twitter.

Këngëtarja shtoi se i ishte kthyer ashtu siç e meritonte ky person duke e sharë me zhargonin e Barbadosit, vendlindjes së saj.

“Më pas, lajmërova drejtorin e hotelit për ta zgjidhur këtë çështje dhe na doli se edhe ai ishte me ngjyrë”, shtoi 23-vjeçarja.

Rihanna ka zhvilluar një koncert të shtunën në Lisbonë në kuadër të turit të saj botëror ‘Loud’.

Publikuar: 20.12.2011 | 15:58
Lexuar: 1538 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime