E hënë, 23.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Erioni dhe Bertina i japin fund lidhjes dyvjeēare

Publikuar: 25.12.2011 | 15:37
Lexuar: 2985 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
albana (27/12/2011 10:04:30) o sa mire e ka bertina.e dija qe ka qene nje lidhje per loje dhe kjo tani u vertetua.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime