E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dëshmitarët kanë thënë për autoritetet se Adriano ishte në makinë në shoqërinë e katër femrave dhe një bodigardi kur ndodhi plagosja e 20-vjeçares.
Adriano qëllon me armë zjarri një vajzë


Një vajzë 20-vjeçare është plagosur të shtunën nga një e shtënë aksidentale me armë zjarri brenda makinës së futbollistit Adriano pasi kanë dalë nga një diskotekë e Rio De Zhaneiros.

Sipas policisë, Adriane Pinto është ka pësuar një frakturë në dorën e majtë si pasojë e këtij incidenti dhe është e shtruar në spital në pritje të operacionit që do të bëhet të dielën. Burime spitalore kanë bërë të ditur për mediat braziliane se gjendja e të resë është e qëndrueshme.

Dëshmitarët kanë thënë për autoritetet se Adriano ishte në makinë në shoqërinë e katër femrave dhe një bodigardi kur ndodhi plagosja e 20-vjeçares.

Pistoleta i përkiste bodigardit dhe Adriano e ka shkrepur padashje në momentin kur po ia tregonte shoqërueseve të tij. Ky është versioni i vajzës, ndërsa Adriano mohon të ketë qenë ai që ka qëlluar. Sipas tij, vajza po luante me pistoletën në sediljen e pasme kur e ka shkrepur duke dëmtuar veten.

Corinthias, klubi ku luan futbollisti, ka bërë të ditur se do të prononcohet për këtë çështje vetëm pasi të dëgjojë Adrianon dhe avokatët e tij.

Publikuar: 26.12.2011 | 19:25
Lexuar: 1034 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime