E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Galliani madje beson se Milani është një rival më i vështirë për kampionin e Evropës se Reali i Madridit.
Galliani: Milani më i mirë se Reali

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka deklaruar se kuqezinjtë janë të aftë të konkurrojnë me Barcelonën.

Galliani madje beson se Milani është një rival më i vështirë për kampionin e Evropës se Reali i Madridit.

“Ne nuk jemi shumë larg nga Barca. Vështirësia më e madhe me të cilën ekipi i Guardiolës u përball në pjesën e parë të sezonit nuk ishte Real Madridi, por Milani”, ka deklaruar Galliani.

Publikuar: 27.12.2011 | 15:39
Lexuar: 962 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime