E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Irina Shayk me tė brendshme tė kuqe

Publikuar: 28.12.2011 | 20:52
Lexuar: 4426 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
iris (02/06/2015 16:11:23) iris do te lidhet me irina bashke te lutem po apo jo?

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime