E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas tij, Amerika kishte fituar edhe nje tjeter yll, dhe se ai ishte shume i nderuar qe kishte mundur te perzgjidhte nje fenomen te tille.
Melanie Amaro fiton X-Factor si dhe 5 milion dollare


Fitorja e Melanie Amaro ishte e parathene pasi ajo ishte shquar per ze dhe siguri ne skene.

Ndermjet atyre qe e kishin parashikuar kete fitore ishte edhe producenti anglez dhe njekohesisht nje nga anetaret e jurise Simon Cowell.

Sipas tij, Amerika kishte fituar edhe nje tjeter yll, dhe se ai ishte shume i nderuar qe kishte mundur te perzgjidhte nje fenomen te tille.

Bashke me fitoren, Amaro ka fituar edhe nje kontrate diskografike me vlere 5 milion dollare.

Publikuar: 31.12.2011 | 18:47
Lexuar: 1299 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime