E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Estradėn e josh mė shumė diaspora pėr Vitin e Ri

Publikuar: 02.01.2012 | 10:24
Lexuar: 3820 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
fatoni (03/01/2012 19:14:14) po qka tju them labi esht i pa kapshem per estraden shqiptare esht yll edhe problem esht te del nje yll tjeter si labi ishalla djali tina i merr hapat e labit po esht probelem ta krahasosh nje kentar tjeter me labin se esht shum imir sidomos live kur kendon e kall krejt tung ju pershendes labi je 1njesh edhe ska ma te mir veq vazhgo kshtu tugn jasha ferizajiiiiiiiiiiiiiiiiii qe kurr se harron ferizajin labiiiiiiiiii111111111

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime