E martë, 23.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Stop dhunės ndaj gruas

Publikuar: 16.07.2009 | 19:05
Lexuar: 7278 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
luan (10/12/2012 23:13:09) du ti shenoj disa fjal per dhunes
luan (10/12/2012 23:22:50) une du ti shenoj disa fjal daj dhunes
elidona (31/10/2014 20:58:22) [Reklamimi nuk ėshtė i lejuar]

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime