E martë, 18.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Një sheshxhirim mund të duket si një vend i mirë për romancë, por nuk mendojë se është i favorshëm, është tepër shqetësuese. Çdo lidhje që kam pasur me një koleg filmi, ka ardhur më pas, pasi kalon më shumë kohë me ata njerëz gjatë promovimit të filmit”, është shprehur ajo.
Rachel: Filmat po rrënojnë dashurinë time


Aktorja e bukur Rachel McAdams, thotë se angazhimet në filma, po e rrënojnë romancën e saj. Bukuroshja 33-vjeçe insiston se aktorët janë tepër të zënë për të gjetur dashuri kur janë duke punuar, por e pranon se ka mundësi që shigjeta e dashurisë të godet kur kolegët promovojnë filmat e tyre.

“Një sheshxhirim mund të duket si një vend i mirë për romancë, por nuk mendojë se është i favorshëm, është tepër shqetësuese. Çdo lidhje që kam pasur me një koleg filmi, ka ardhur më pas, pasi kalon më shumë kohë me ata njerëz gjatë promovimit të filmit”, është shprehur ajo.

Rachel momentalisht është në romancë me Michael Sheen, të cilin e ka takuar gjatë xhirimeve të filmit ‘Midnight in Paris’ në korrik të vitit 2010. Në të kaluarën ka qenë në lidhje me aktorin Ryan Gosling, të cilin gjithashtu e ka takuar gjatë xhirimeve të filmit ‘The Notebook’ në vitin 2004.

Publikuar: 05.01.2012 | 12:22
Lexuar: 1141 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime