E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ja femra me e bukur ne bote, njė miks aktoresh e dukeshash

Publikuar: 06.01.2012 | 13:10
Lexuar: 7853 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
martina (27/02/2013 22:11:19) me te vertete shume e ukur

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime