E enjte, 29.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė rrugėtim pa fjalė nė bjeshkėt e Tropojės

Publikuar: 10.01.2012 | 15:26
Lexuar: 7353 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
emri: (14/01/2012 21:15:17) sy7 l
Miftar Gosturani (26/06/2012 12:18:59) Po shyqyr qe doli nje te shkruaj edhe per bjeshket e Gashit se sikur qene harruar fare.
Shpresoj te shofim dhe te lexojm edhe shkrime te tjera per ato vende te bukura.
Faleminderit profesor.
SHIPSHJANI (01/03/2013 12:55:49) aTO BJESHKE I KA NDERTUAR VET ZOTI PER TE JETUAR NJERZ TE MIRE DHE BUJAR SIC JAN GASHNJANET
besa (21/01/2015 18:06:04) vend i papar ndonje her.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime