E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Motive dimėrore nga thellėsia e Sharrit

Publikuar: 11.01.2012 | 11:00
Lexuar: 2003 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
alifekri (11/01/2012 17:28:47) shum bukur ska ma bukur vec me te mira profi !

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime