E diel, 22.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Krasniqi kėrkon revansh me Dimitrenkon

Publikuar: 18.07.2009 | 01:25
Lexuar: 1203 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ardit (21/11/2009 00:28:58) jam shum i kenaqyr si e kom mbimrin krasni****si nje bokssrit te mirnjohur kosovar LUAN KRASNI****por besjo do te besoj edhe ka me besu se luan krasni****da ta mbund dimitrenkon je shum i mir veq vazho te lumt luan te pershendet shum arditikrasni****nag negroci

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime