E martë, 16.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lorik Cana, e fejuara e re eshte...me origjine Keniane

Publikuar: 14.01.2012 | 17:30
Lexuar: 4722 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime