E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Durrės, mbytet anija turke, 2 viktima, 1 i zhdukur. Zbardhet shkaku

Publikuar: 16.01.2012 | 00:44
Lexuar: 1318 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime