E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Braziliani gjithmonë ka thënë se nuk planifikon të largohet nga Santosi para Kampionatit Botëror 2014 që mbahet në Brazil, ndërsa kontrata e tij e re u bë zyrtare të premten.
Barca do transferojë Neymarin pas dy vjetësh


Presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell, ka lënë të kuptohet se katalunaist mund të tentojnë transferimin e yllit të Santosit, Neymar, në vitin 2014.

Sulmuesi 19-vjeçar kërkohet nga skuadrat më të mëdha evropiane, e sidomos pas tij janë vënë Barcelona dhe Real Madridi.

Braziliani gjithmonë ka thënë se nuk planifikon të largohet nga Santosi para Kampionatit Botëror 2014 që mbahet në Brazil, ndërsa kontrata e tij e re u bë zyrtare të premten.

“Pas 2014, kur kontrata e tij skadon, do të shohim. Ajo është koha kur ai dëshiron ta bëjë hapin e radhës”, ka thënë Rosell për COM Radio.

Publikuar: 18.01.2012 | 10:15
Lexuar: 1055 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime