E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Eneda Tarifa: “Lidhja ime 15-vjeēare me Erjonin”

Publikuar: 19.01.2012 | 14:22
Lexuar: 4817 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ani (07/05/2012 18:19:50) Me pelqen shume !

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime