E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas tij, shumë lojtarë janë të pakënaqur me situatën e Los Blancos, ndërsa e ka përmendur edhe Nuri Sahinin, si një nga ata që nuk kanë raporte të mira me trajnerin.
Calderon: Lojtarët nuk janë të lumtur

Ish-presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon (i cili e udhëhoqi klubin gjatë viteve 2006-2009), ka deklaruar se Jose Mourinho nuk ka biseduar me brazilianin Kaka në katër muajt e fundit.

Sipas tij, shumë lojtarë janë të pakënaqur me situatën e Los Blancos, ndërsa e ka përmendur edhe Nuri Sahinin, si një nga ata që nuk kanë raporte të mira me trajnerin.

“Lojtarët nuk janë më të lumtur. Ai nuk ka folur me Kakan asnjëherë në katër muajt e fundit”.

“Lojtarët spanjollë nuk janë të kënaqur me situatën e tyre, për shkak të privilegjit që Mourinho u jep lojtarëve portugezë”.

“Pastaj është situata e Sahin. Arsyeja që ai nuk luan është se Mourinhos nuk i pëlqen”, ka thënë Calderon për Ona FM.

Publikuar: 21.01.2012 | 11:12
Lexuar: 927 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime