E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Danezja  Agdal shfaq buzėqeshjen dhe trupin e bukur

Publikuar: 27.01.2012 | 18:22
Lexuar: 2825 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
sa.sa. (03/03/2012 02:48:27) send me more images ........................................ ...............................

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime