E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė verė iPhone 5

Publikuar: 28.01.2012 | 10:49
Lexuar: 1488 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
asllan_xhkulldumba (28/01/2012 23:08:22) jeni te papapare per zot.. do e blej per 100mije leke nje sy ky ketu pa buk do te ri kete do tza blejh osgadt.........skaaaaa maaa me samsungje ene nokje kte ene ska ma......:ĖDDDD

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime