E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pėrleshje masive mes nxėnėsve shqiptarė nga dy shkolla tė mesme tė Shkupit

Publikuar: 31.01.2012 | 21:06
Lexuar: 1764 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Nxenesi (01/02/2012 05:41:24) U motrat jau .... po a pak po keni maqedon me u rre me ta qe po jau djegin flamurin per dit po ner veti bre idiota pisa injorant kollaj nerveti e keni o pisa o muta marre duhet me ju ardh mer gjak prishur mor shqip foles.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime