E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Dikur: Whisky & Soda and Rock’N’ Roll. Sot : Seks - Drogė & Hip-Hop”

Publikuar: 01.02.2012 | 17:16
Lexuar: 6538 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
gezimi (01/02/2012 17:35:35) Shkrim i mire, teme aktuale, te verteta te gjitha per rinine e diteve te sotme.
elona (02/02/2012 10:38:19) Keq na vjen ta themi, po kjo eshte rinia jone sot. Por keu kane pjesen e vet te fajit edhe familja dhe shteti. Teme shume aktuale, qe duhet te na shqetesoje te gjitheve,
beqir (06/02/2012 11:03:18) Detyre e veshtire kjo e prindit ne ditet e sotme. Deshirojme te rrisim femije dhe nje brez te mire, por e veshtire. Shkrimi flet per nje teme aktuale, qe duhet te na shqetsoje te gjitheve dhe te na angazhoje te bejme me shume per edukimin e rinise sone.
Dritani (22/02/2012 16:30:31) Hahahaha, rinia e sotme.....ja po e shohim edhe tek Big Brother rinine tone. Bukur e ka trajtuar dhe definuar rinine tone, autorja e shkrimit, urime
enkelejda (02/03/2012 16:19:36) Te gjitha sa jane thene ketu, per fat te keq jane te verteta per brezin e ri. Ky artikull na ndergjegjeson dhe na kujton ne prinderve te rinj, te jemi me te kujdesshem ne rritjen e femijeve dhe te jemi me te pranishem ne jetet dhe formimin e karakterit te tyre. Rol te rendesishem, pervec familjes, ka edhe shoqeria dhe shteti. urime autores
ervin sula (27/03/2012 12:36:29) Me pelqen menyra sesi kjo autore i trajton problemet sociale. Eshte aktuale ne teme, dhe koherente ne trajtim, e drejperdrejte. Rinia e sotme ka shume per te bere qe te permiresohet dhe te behet e denje per te ardhmen e ketij vendi qe po e shkaterrojne te paaftet. Urime elda
edmondi (30/03/2012 10:49:51) Bravo per shkrimin e goditur
agimi (05/04/2012 10:06:37) Me pelqeu shume shkrimi. Madje lexova edhe 2 shkrime te tjera te autores. M pelqen gjuha e thjeshte dhe e kuptueshme me te cilen shprehet ne shkrime, dhe kuptohet qe edhe temat jane shume aktuale dhe prekin te gjithe shoqerine tone. Urime Elda, nga nje ish shok i fakultetit.
mondi (11/04/2012 08:39:10) urime per shkrimin e mire

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime