E martë, 18.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Aq shumë jam ngutur që t’i rrisë gjinjtë, duke mos u interesuar aspak për kirurgun tim. Konsideroja se fakti që ai është kirurg plastik është dëshmi e mjaftueshme për cilësinë e punës së tij. Megjithatë, nuk është ashtu. Mua gabimisht më është vënë impiant më i madh se sa që dëshiroja. I kam pasur 19 vjet dhe nuk kam menduar shumë”, tha Richards.
Pishman pse  i ka rritur gjinjtë









Në kohën e fundit shumë yje janë duke vendosur që t’i largojnë silikonët nga buzët dhe gjinjtë. Denise Richards është vetëm njëra nga femrat e famshme që i ka rënë pishman për këtë gjë. Denise së fundi tregoi për përvojën e saj të tmerrshme me kirurgun e estetikës.

“Aq shumë jam ngutur që t’i rrisë gjinjtë, duke mos u interesuar aspak për kirurgun tim. Konsideroja se fakti që ai është kirurg plastik është dëshmi e mjaftueshme për cilësinë e punës së tij.

Megjithatë, nuk është ashtu. Mua gabimisht më është vënë impiant më i madh se sa që dëshiroja. I kam pasur 19 vjet dhe nuk kam menduar shumë”, tha Richards.

“Kur të vendosni për kirurgjinë estetike, duhet t’ia parashtroi mjekut 100 pyetje. Duhet të jeni avokat i trupit tuaj”, shtoi ajo.

Publikuar: 06.02.2012 | 23:38
Lexuar: 1653 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime