E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nga burime shumë të sigurta pranë këngëtares, pasi të rritet pak vajza e saj, Ana, Soni mendon për një rikthim në muzikë, por këtë radhë ajo do të shfaqet si këngëtare evropiane, njoftojnë mediet shqiptare.
Soni, këngëtare evropiane


Soni Malaj i ka munguar gjatë skenës muzikore dhe fansave të saj. Ka kohë që edhe nëpër intervista nuk e shohim shumë dhe, siç duket, këngëtares nuk po i mungon aspak skena shqiptare, por po i pëlqen të jetojë larg syrit mediatik në Spanjë.

Nga burime shumë të sigurta pranë këngëtares, pasi të rritet pak vajza e saj, Ana, Soni mendon për një rikthim në muzikë, por këtë radhë ajo do të shfaqet si këngëtare evropiane, njoftojnë mediet shqiptare.

Projektet e reja muzikore do t’i menaxhojë një kompani muzikore spanjolle.

Publikuar: 06.02.2012 | 23:40
Lexuar: 1625 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime