E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Bodega Valentin Bianchi”, me bazë në Mendoza të Argjentinës (vend i njohur për verë kualitative), ka njoftuar se njërit nga produktet e veta do t’ia vë emrin e Messit.
Do te dehemi me Messi-nEmri i Lionel Messit do të dëgjohet edhe nëpër bare dhe restorante, ngjashëm sikurse në Camp Nou, pasi një kompani argjentinase e verës ka treguar planet për nxjerrjen në treg të një vere të re me emrin e futbollistit të Barcelonës.

“Bodega Valentin Bianchi”, me bazë në Mendoza të Argjentinës (vend i njohur për verë kualitative), ka njoftuar se njërit nga produktet e veta do t’ia vë emrin e Messit.

Vera pritet të quhet ‘Leo’, ndërsa thuhet se kompania ka marrë pëlqimin e futbollistit, duke qenë se përfitimet do të shfrytëzohen për qëllime humanitare në bashkëpunim me Fondacionin “Leo Messi”

Publikuar: 08.02.2012 | 12:21
Lexuar: 1284 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime