E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tashmë është vërtetuar se vaji acidik i pangopur që përmban Fara Zezë ndikon pozitivisht mbi metabolizmin e trupit, rrit imunitetin dhe ndalon alergjinë.
Edhe farat e zeza janë të shëndetshme

Fara e Zezë përmban vaj acidik të pangopur, vaj me eter, vitamina dhe një sërë substancash të tjera të domosdoshme për organizmin.

Tashmë është vërtetuar se vaji acidik i pangopur që përmban Fara Zezë ndikon pozitivisht mbi metabolizmin e trupit, rrit imunitetin dhe ndalon alergjinë.

Publikuar: 14.02.2012 | 09:08
Lexuar: 3186 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
bleona (18/05/2012 20:11:45) dua ti gjej farat e zeza
luljeta (27/08/2013 20:07:12) duha te di meshum per faren e zez

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime