E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Thuhet se Jessica e ka shprehur dëshirën që ajo dhe Justin të martohen në vend të hapur, përkrah lindjes së diellit. Çifti ka filluar lidhjen në fillim të vitit 2007, por pas katër vjetësh së bashku, në mars të vitit 2011, kishte njoftuar për ndërprerjen e lidhjes, por në vjeshtën e po atij viti, prapë e kishin rifilluar lidhjen.
Po afrohet dasma

Justin Timberlake dhe Jessica Biel këtyre ditëve janë tejet të zënë me përgatitjet për martesën e tyre. Siç shkruajnë mediet amerikane, para dhjetë ditëve çifti është parë në një drekë me një planifikuese të njohur martesash.

Thuhet se Jessica e ka shprehur dëshirën që ajo dhe Justin të martohen në vend të hapur, përkrah lindjes së diellit. Çifti ka filluar lidhjen në fillim të vitit 2007, por pas katër vjetësh së bashku, në mars të vitit 2011, kishte njoftuar për ndërprerjen e lidhjes, por në vjeshtën e po atij viti, prapë e kishin rifilluar lidhjen.

Dhe në dhjetor të vitit të kaluar, derisa ishin së bashku në pushime, Justin i kishte shpallur asaj martesë dhe ajo e kishte pranuar propozimin.

Publikuar: 18.02.2012 | 12:40
Lexuar: 1346 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime