E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zanat zbritėn nga Sharri pėr tė shpalosur melosin popullor

Publikuar: 28.07.2009 | 03:28
Lexuar: 5714 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Avni (08/11/2010 21:28:53) shum nice jeni kumuna e tarcesss ju dua shum dhe ju deshiroj dispoonim sa me te kendshem dhe amundet ni muzik oooo ki nerashti bandera bander cocat e k****a gjemt kjet fraera
baci (13/06/2012 15:41:49) shum bukur jeni nerashti
afan (26/03/2013 23:13:12) bravo ju qoft per gjithqka vazhdoni me kesi soj manifestimesh ju lumt t gjithve

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime