E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nimic pa propozim tė ri, por me qėllim qė tė pėrshpejtohen negociatat

Publikuar: 20.02.2012 | 19:34
Lexuar: 975 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime