E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pas një zënke familjare në fshatin Tearcë të Tetovë, motra ka therrur me thikë vëllain e saj.
Motra therrë me thikë vëllain pas një zënke në Tearcë

Pas një zënke familjare në fshatin Tearcë të Tetovë, motra ka therrur me thikë vëllain e saj.

Sipas informacioneve policore, paraprakisht ka ndodhur një zënkë midis djalit dhe nënës në shtëpinë e tyre ku po jetonin. Kur djali i dhunshëm ka nisur të rrahë nënën e tij, në konflikt ka ndërhyrë motra e tij. Ajo ka marrë thikën dhe ka therrë vëllain e saj. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rastit. (ina)

Publikuar: 21.02.2012 | 15:24
Lexuar: 1182 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime