E hënë, 15.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Presidenti i Barēės, ‘takim’ privat me presidentin e Federatės

Publikuar: 23.02.2012 | 16:45
Lexuar: 843 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Altin Jakupi (30/04/2012 16:20:45) trajneri i ri i barcelones

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime