E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Nuk e imagjinoj as Realin pa Mourinhon, ai po bën punë mjaft të mirë. Po shkëlqejnë në La Liga, ndërsa mund ta fitojnë edhe Championsin. Të shohim”, theksoi ish trajneri i klubit madrilen.
Guardiola e Mourinho, rrini aty ku jeni

Bernd Schuster beson se Pep Guardiola duhet ta nënshkruajë kontratën e re me Barcelonës, ndërsa ndien se edhe Jose Mourinho do të mbetet në Real Madrid për pesë vjet të tjerë.

“Guardiola po bën punë të mirë dhe ai do të vazhdojë, sepse askush nuk mund ta imagjinojë Barcelonën pa të”, tha trajneri gjerman për ‘Sport’.

“Nuk e imagjinoj as Realin pa Mourinhon, ai po bën punë mjaft të mirë. Po shkëlqejnë në La Liga, ndërsa mund ta fitojnë edhe Championsin. Të shohim”, theksoi ish trajneri i klubit madrilen.

Publikuar: 25.02.2012 | 01:03
Lexuar: 834 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime