E diel, 23.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė vitin 2011 u vulos nė presidencėn e FIS-it qė Federata skitare e Kosovės tė jetė anėtare fuqiplotė me tė gjitha tė drejtat

Publikuar: 25.02.2012 | 21:43
Lexuar: 1494 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime