E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dejvid Bekam do të luajë bashkë me Arnold Shcarcenegerin në një reklamë promovuese për turistët të cilët vizitojnë Kaliforninë.
Bekam reklamë me Shvarcenegerin!


I ashtuquajturi, Bek (34), do të xhirohet duke luajtur futboll në plazhin e Los Anxhelesit për një reklame e cila do të luhet edhe nga guvernatori Arnold dhe aktori i Hollivudit, Rob Lou.

Futbollist i “LA Galaxy” thuhet se do të jetë i “nderuar” që do të merr pjesë në reklama bashkë me Arnie (62) – i njohur për frazën e tij nga filmi terminator, “I’ll be back”. “Do të jetë një kampanjë e madhe. Kjo tregon besimin e guvernatorit se David është një reklamë e mirë për tërheqjen e turistëve në këtë vend”.

Bek së fundi është përshëndetur nga adhuruesit e Galaksi pasi ka shënuar nga gjuajtja e lirë kundër Barcelonës javën e kaluar.

Publikuar: 03.08.2009 | 11:52
Lexuar: 1989 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
tina (16/11/2009 20:43:12) shum i bukur je shpat jo qe je vetem ti poedhe te dashuren e ke te bukur tungrebelja 'tina"

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime