E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lundback ka fiksuar tatuazhin e saj e cila i duket e varur afër të brendshmeve madje deklaron se tatuazhet i ka bërë qysh si adoloshente në shenjë revolte dhe shton se asnjiherë nuk do të pendohet për këtë.
Johanna Lundback me tatuazh  dhe me të brendshme


Bukuroshja Johanna Lundback çdo ditë duket edhe më e bukur. Trupin e vet ajo e ka treguar përsëri në editorialin më të ri të veshjeve të brendshme të markës Nelly.

Lundback ka fiksuar tatuazhin e saj e cila i duket e varur afër të brendshmeve madje deklaron se tatuazhet i ka bërë qysh si adoloshente në shenjë revolte dhe shton se asnjiherë nuk do të pendohet për këtë.

Yllpress.com ju sjell disa foto të kësaj bukuroshes me të brendshme sexy dhe me tatuazh.
Johanna Lundback
Johanna Lundback
Johanna Lundback
Johanna Lundback
Johanna Lundback
Johanna Lundback
Johanna Lundback

Publikuar: 27.02.2012 | 19:49
Lexuar: 4778 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime