E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Seedorf, Boateng, Merkel, Straser dhe Gattuso vijojnë të dëmtuar, por ka shpresë për riaftësimin e Aquilanit.
Milani me mungesa për Arsenalin
Milani do të përballet në Champions me Arsenalin me probleme të mëdha në mesfushë. Gjatë ndeshjes Palermo-Milan 0-4 holandezi Emanuelson përdrodhi kaviljen, cka e bën thuaje të pamundur përfshirjen e ti në formacion.

Allegri nuk ka në dispozicion Ambrosinin të skualifikuar, ndërsa Muntari nuk është përfshirë në listën Champions. Seedorf, Boateng, Merkel, Straser dhe Gattuso vijojnë të dëmtuar, por ka shpresë për riaftësimin e Aquilanit.

Publikuar: 04.03.2012 | 19:03
Lexuar: 865 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime