E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas policisë viktima është Sazan Caku, i cili ka qenë i vetëm në banesën e tij dhe të shtënat e armës së zjarrit janë dëgjuar nga fqinjët, të cilët kanë njoftuar të afërmit e të vrarit dhe policinë.
Gjendet i vrarë në banesë një person

Një person i moshës 44 vjeç është gjetur i vrarë me armë zjarri brenda në banesën e tij.

Sipas policisë viktima është Sazan Caku, i cili ka qenë i vetëm në banesën e tij dhe të shtënat e armës së zjarrit janë dëgjuar nga fqinjët, të cilët kanë njoftuar të afërmit e të vrarit dhe policinë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Koxhaj të Shijakut dhe policia po punon për zbardhjen e plotë të saj, sikurse ka pranuar se po hetohet në disa pista, midis tyre edhe ajo e vetëvrasjes.

Publikuar: 06.03.2012 | 09:56
Lexuar: 859 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime