E hënë, 15.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Galliani: U mbylla nė dhomėn e veshjeve

Publikuar: 07.03.2012 | 15:09
Lexuar: 840 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime