E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shėnohet Dita e Arsimit shqip nė Kėrēovė dhe Osllomej

Publikuar: 07.03.2012 | 16:54
Lexuar: 2524 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
vjollca (20/01/2014 13:35:35) jam nje fanse e ketij komuniteti dhe me pelqem shume menyra se si motivohen nxenenesit te kjo shkolle dhenjekohesisht kam shume deshire te jem pjese e ketij stafi .A mundem ?nje mesuese
nga Kukesi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime