E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Filloi distribuimi i teksteve tė para shkollore pa pagesė

Publikuar: 05.08.2009 | 08:02
Lexuar: 2724 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
MINIR (04/10/2009 20:33:54) DISTRIBUIMI

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime