E premte, 16.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fyle: Dialogu do ta pėrforcojė lidhjen mes BE-sė dhe Maqedonisė

Publikuar: 08.03.2012 | 13:58
Lexuar: 845 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime