E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

New York Daily News shkruan se tashmë ka filluar në betejë e vërtetë në mes të botuesve të cilët kërkojnë të drejtën për të edituar librin e titulluar “Controlling Chaos”, ku menaxheri tregon se si e bëri Hilton një yll botëror.
Të gjitha “të zezat” e Paris Hilton në libërIsh-menaxheri i Paris Hilton, Jason Moore, ka shkruar një libër ku tregon gjithçka për dhjetë vitet që ka kaluar krahas bukuroshes së pasur.

New York Daily News shkruan se tashmë ka filluar në betejë e vërtetë në mes të botuesve të cilët kërkojnë të drejtën për të edituar librin e titulluar “Controlling Chaos”, ku menaxheri tregon se si e bëri Hilton një yll botëror.

“Paris ka qenë armike e vetvetes. Ajo realizoi një video të nxehtë të xhiruar nga ish-i fejuari i saj, ajo ishte e varur nga alkooli dhe flinte e dehur ku të mundte. Theu shpesh rregullat e vozitjes dhe nëse nuk do të kishte Jason Moore tani do të ishte harruar nga të gjithë”, shkruhet në letrën që ka publikuar vetë Moore./express/

Publikuar: 05.08.2009 | 09:03
Lexuar: 3651 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
agnesa (16/09/2009 15:00:08) dafina

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime