E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sulmuesi i Arsenalit, Robin Van Persie, është i bindur se Arsenali mund ta zë vendin e tretë në Premier Ligën, duke parë formën aktuale të klubit dhe rënien në formë të Tottenhamit.
Van Persie: Do ta zëmë vendin e tretëSulmuesi i Arsenalit, Robin Van Persie, është i bindur se Arsenali mund ta zë vendin e tretë në Premier Ligën, duke parë formën aktuale të klubit dhe rënien në formë të Tottenhamit.

“Unë kam ndjenjën e fuqishme se mund të përfundojmë në vendin e tretë”.

“Do të ishte arritje e madhe, pasi kemi qenë në pozitë të keqe në fillim të sezonit. Mendoj se meritojmë vendin e tretë”, tha Van Persie.

Publikuar: 12.03.2012 | 10:17
Lexuar: 806 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime