E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkollat tė mos kėrkojnė para nga nxėnėsit pėr kompjuterėt e dėmtuar

Publikuar: 06.08.2009 | 17:30
Lexuar: 2312 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
anda (26/09/2010 17:52:06) po esht e vertet se nuk duhet qashtu me ba po ne shqiptart ncncnc

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime